PROGRAMUL COMPETITIILOR

CAC –CACIB DATA 7.08.2021

 

7:15 – 9.15. – Accesul cainilor si controlul    sanitar   veterinar

 9.30 Deschiderea oficiala a  C.A.C.1

 9.30-12.30  – Arbitrarea cainilor pe ringuri CAC 1 si BOG in ring

12.30-13.30 - Pauza de masa

13.30-16.30 – Arbitrajul cainilor la ringuri  CACIB 1 si BOG in ring

16:45-17:30 - BIS

 

 

PROGRAMUL COMPETITIILOR

CAC-CACIB DATA 8.08.2021

 

7.00. – 8.15. – Accesul cainilor si controlul  sanitar veterinar

9.00  - 12.00– Arbitrajul cainilor pe ringuri  CAC 2 si BOG in ring

12.00-13.00 – Pauza de masa

13.00 – 16.00 Arbitrajul cainilor la ringuri  CACIB 2 si BOG in ring

16:15-17:00 - BIS + SUPREME BIS

 

 

CORPUL DE ARBITRI

BISTRITZER BURG DOG SHOW  AUGUST 2021

PAPP VASILE CAROL – RO

PERO BOZHINOVSKI - MK

NEDIM SUTA  - BIH

RINZIS GUBESCH CRISTINA - RO

POLINA SIMIC - SRBVLADIMIR MIHALCIC -  SRB

CATRINEL PAUNA  - RO

ANTOIN HLEBAROV - BG

ALIN DUMITRESCU -  RO

VANTU CRISTIAN - RO 

JOHANNA GALIS - RO

DANA NICULESCU - RO

VA  ANUNTAM CU PARERE DE RAU, CA DNA  ARBITRU LEJLA ALIC DIN BOSNIA NU VA MAI OFICIA LA COMPETITIILE DE LA BISTRITA. 

judges2021

 

 

 

CAC

 7.08.2021

CACIB

7.08.2021

GRUPA 1

NICULESCU DANA - GR.1: Chien De Berger Belge, Australian Shepherd, Miniature American Shepherd, Bearded Collie, Border Collie, Collie Rough, Collie Smooth,
Welsh Corgi Cardigan & Pembroke, Schipperke

VANTU CRISTIAN - REST GR.1

PERO BOZHINOVSKI

CANE CORSO ITALIANO

DOBERMANN

ROTTWEILER

Kavkazskaïa   OVTCHARKA

PAPP VASILE CAROL

POLINA SIMIC

SREDNEASIATSKAYA OVTCHARKA

ALIN DUMITRESCU

VLADIMIR MIHALJCIC

REST GR.2

VLADIMIR MIHALJCIC – REST GR.2

NEDIM SUTA

GRUPA 3

GALIS IOANA – Bull Terrier,Mini Bull Terrier,Staffordshire  Bull Terrier,American Staffordshire Terrier,Yorkshire Terrier,English Toy Terrier,Australian SilkyTerrier

NEDIM SUTA – REST GR.3

ALIN DUMITRESCU

GRUPA 4

CATRINEL PAUNA

PAPP VASILE CAROL

GRUPA 5

ANTOIN HLEBAROV

NEDIM SUTA

GRUPA 6

CATRINEL PAUNA

ANTOIN HLEBAROV

GRUPA 7

ANTOIN HLEBAROV

CATRINEL PAUNA

GRUPA 8

POLINA SIMIC

CATRINEL PAUNA

GRUPA 9

CRISTIAN VANTU

ANTOIN HLEBAROV

GRUPA 10

NEDIM SUTA

CRISTIAN VANTU

CIOBANESTII ROMANESTI

(ROMANIAN SHEPHERDS)

PERO BOZHINOVSKI

CRISTIAN VANTU

NON FCI BREEDS

PERO BOZHINOVSKI

CRISTIAN VANTU

BIS

ALIN DUMITRESCU

PERO BOZHINOVSKI

 

 

 

CAC

8.08.2021

CACIB

8.08.2021

GRUPA 1

POLINA SIMIC -  GERMAN SHEPHERD

REST GR. 1 – NEDIM SUTA

PERO BOZHINOVSKI –

 GERMAN SHEPHERD

REST GR 1 – CRISTIAN VANTU

CANE CORSO ITALIANO

DOBERMANN

ROTTWEILER

Kavkazskaïa   OVTCHARKA

          CRISTIAN VANTU

NEDIM SUTA

SREDNEASIATSKAYA OVTCHARKA

PERO BOZHINOVSKI

POLINA SIMIC

REST GR.2

PAPP VASILE CAROL

ANTOIN HLEBAROV

GRUPA 3

CATRINEL PAUNA

VLADIMIR MIHALJCIC

GRUPA 4

ALIN DUMITRESCU

NEDIM SUTA

GRUPA 5

ALIN DUMITRESCU

RINZIS-GUBESCH CRISTINA –

Alaskan Malamute, Siberian Husky, Akita, American Akita, Chow-Chow, Samoiedskaia Sabaka, Deutscher Spitz

REST GR.1 – VLADIMIR MIHALJCIC

GRUPA 6

CRISTIAN VANTU

CRISTIAN VANTU

GRUPA 7

ANTOIN HLEBAROV

CRISTIAN VANTU

GRUPA 8

ANTOIN HLEBAROV

ALIN DUMITRESCU

GRUPA 9

VLADIMIR MIHALJCIC

PERO BOZHINOVSKI

GRUPA 10

POLINA SIMIC

ANTOIN HLEBAROV

CIOBANESTII ROMANESTI

ANTOIN HLEBAROV

ALIN DUMITRESCU

NON FCI BREEDS

ANTOIN HLEBAROV

NEDIM SUTA

BIS

ANTOIN HLEBAROV

NEDIM SUTA

 

SUPREME BIS - TOTI ARBITRII


              

 

ORGANIZATORII ISI REZERVA DREPTUL DE A FACE MODIFICARI IN FUNCTIE DE SITUATIE!